• Ogłoszenia

• OGŁOSZENIA NA GRUDZIEŃ:

• 6 XII –będzie w przedszkolu MIKOŁAJ (jednakowe paczki dzieci otrzymają z przedszkola ,dodatkowo „zabawki – niespodzianki” zafundował tata Juliana). Będą również nowe zabawki do sali z funduszy przedszkola i też kilka z naszego komitetu. Dzieci mogą ubrać się w czapki mikołajkowe.

• 7 XII – odbędzie się SPOTKANIE BARBÓRKOWE z górnikami, proszę o odświętne ubranie dzieci  (występuje grupa „Motylków” ale będziemy też robić zdjęcia z górnikami)

• 12 XII o godz 16 00  - zapraszamy chętnych rodziców na uroczyste otwarcie KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO na którym będzie można zakupić przygotowane wspólnie rękodzieła bożonarodzeniowe (będzie też kawa, przekąski oraz krótki występ przedszkolaków dla gości)

• 20 XII – będzie coroczne SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE z prezentacją JASEŁEK w wykonaniu grupy „Słoneczek”. Zapraszamy na nie chętnych rodziców.

13 X odbędzie się w przedszkolu AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ.

Proszę o ubranie dzieci w tym dniu na galowo.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

W środę 11 X będziemy mieli w grupie DZIEŃ POMARAŃCZOWY .

Proszę o ubranie dzieci w miarę możliwości na pomarańczowo

i przyniesienie 3 obranych marchewek na sok

oraz dowolnego pomarańczowego owocu lub warzywa.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

MOŻLIWE TERMINY KONSULTACJI Z WYCHOWAWCĄ

wtorek - od 13 00 do 13 30

środa - od 15 00 do 15 30

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

21 września jedziemy do bawialni  ELO- MELO w Zabrzu

Przejazd autokarem opłacamy z funduszy grupowych.

Rodzice wpłacają 16 zł za 2 godziny zabawy.

Przypominam o konieczności przyniesienia skarpetek na zmianę na miejscu w podpisanym woreczku.

20 września obchodzimy

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

wśród atrakcji będzie ZAMEK DMUCHANY  w ogrodzie

(kwotę od całej grupy za zamek wpłacimy z funduszy komitetu rodzicielskiego)