• KONKURS RODZINNY

• Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda,
            Każdy dom i każdego z nas,
            Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta
            Niosą wszystkim betlejemski blask
            .

Dyrektor Przedszkola Nr 27 w Zabrzu

ogłasza XIV  edycję

MIEJSKIEGO KONKURSU RODZINNEGO

PRZYSTRAJAMY OKNO NA BOŻE NARODZENIE”

• Celem konkursu jest: promowanie i wspieranie wspólnej aktywności twórczej rodzic – dziecko, podtrzymywanie tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia
            • Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 4, 5, 6 letnich i uczniów klas I Szkoły Podstawowej oraz ich rodziców
            • Prace będą oceniane w kategorii: dzieci 4,5,6 i 7 letnich

Zadaniem jest wykonanie  ozdoby/ stroika na  okno ( forma przestrzenna, możliwa do zawieszenia w oknie, technika dowolna  - nie będą oceniane prace wykonane  z żywych materiałów przyrodniczych w tym gałązek iglastych).

Z uwagi na temat  konkursu  komisja nie ocenia bombek i łańcuchów.

• Termin składania prac: 7 XII – 10 XII 2021r. do godz 1530 w Przedszkolu    Nr 27
            • Prace należy opisać załączoną metryczką  Prace przechodzą na własność organizatora i nie będą zwracane.
            • Jeżeli z danej placówki zostanie zgłoszonych kilka prac,  prosimy o wykonanie listy zbiorczej placówki. (Prace zbiorowe nie będą oceniane).

Z uwagi na czas pandemii nagrody zostaną przekazane laureatom do placówek.

Po finale  zostanie zorganizowana WYSTAWA POKONKURSOWA ,  w filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej ul. Bytomska 28 o czym powiadomimy odrębnie.

Współorganizatorzy konkursu:

M.Grygierowska, K.Morawiec.

Administratorem Państwa danych osobowych  jest  Przedszkole nr 27 w Zabrzu, przy ul. Św. Wojciecha 4a tel.32 2747110 strona internetowa: p27zabrze.edupage.org  e-mail: sekretariat@p27.zabrze.pl. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora danych można uzyskać informację, kontaktując się z Inspektorem Ochrony Danych poprzez e-mail:edyta @informatics.jaworzno.pl oraz listownie i osobiście pod adresem siedziby Administratora danych .Dane przetwarzane są w celu wzięcia przez Państwa dziecko udziału w konkursie, obsługi uczestników konkursu oraz zapewnienia prawidłowej organizacji konkursu, w tym prowadzenia dokumentacji związanej z konkursem, jak również promocji konkursu i będą przechowywane do momentu wycofania zgody przez osobę, której dane dotyczą, za wyjątkiem dokumentacji konkursu, której przechowywanie regulują stosowne przepisy prawa dot. przechowywania i archiwizacji dokumentów Dostęp do danych będą miały osoby pracujące i współpracujące z Administratorem danych w zakresie realizacji na  rzecz placówki usług w zakresie zawartych umów. Informujemy, że przysługują Państwu następujące prawa: dostępu, sprostowania lub uzupełniania danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, przeniesienia, cofnięcia zgody, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku stwierdzenia niezgodnego z prawem, ich przetwarzania.

Zgoda_na_udzial_w_konkursie_(1).doc

• Akademia

• 10 listopada odbędzie się w przedszkolu uroczysta Akademia z okazji

Święta Niepodleglości.

Prosimy w tym dniu ubrać dzieci odświętnie.

(Białe bluzeczki/ koszule, ciemne spódniczki/spodnie10 listopada odbędzie się w przedszkolu uroczysta Akademia z okazji Święta Niepodleglości.

• Laureaci Konkursu Plastycznego "Jestem Polak Mały"

• WYNIKI

XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.:JESTEM POLAK MAŁY
            pod hasłem "Stulecie Powstań Śląskich w wierszu i piosence":

Kacper P
            „Już zachodzi czerwone słoneczko”    Przedszkole Integracyjne Nr 2 , Cieszyn

II MIESJCE

Paulina T
            „Od Bytomia bita droga”    Przedszkole im. Janusza Korczaka Nr 21 w Tychach

Maryna B
            „Pomnik Powstańców Śląskich”    Przedszkole Nr 27 w Zabrzu

Lena Ż
            „Stróże Śląska”    Szkoła Podstawowa Nr 63 w Poznaniu oddział przedszkolny gr 0A, Poznań

Zuzanna M
            „Idą powstańcy”    Przedszkole Sióstr Felicjanek im. Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa

Sebastian G
            „Uwięziony ptak”    Przedszkole Integracyjne Nr 2 , Cieszyn

Julia P
            „Płynie Wisła po polskiej krainie”    Publiczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek, Częstochowa

Martyna S
            „Czerwone słoneczko”    Przedszkole Miejskie Nr 2,  Marki,

Lena K
            „Powstaniec” O. Zarzycka    Miejskie Przedszkole Nr 28 w ZSP Nr 3, Ruda Śląska

Lena B
            „Znam ja jeden śliczny zamek”    Przedszkole Integracyjne Nr 2 , Cieszyn

Hanna W
            „Modlitwa dziecka górnośląskiego” R. Jazowski    Szkoła Podstawowa Nr 63 w Poznaniu
            oddział przedszkolny gr 0A , Poznań

Paulina K
            „Z Ziemi Śląskiej”    Przedszkole Nr 27 w Zabrzu

• Serce dla Seniora

•  „Serce dla Seniora”

W tym roku ,podobnie jak w ubiegłym pragniemy przygotować świąteczne paczki dla zabrzańskich seniorów , włączając się w akcjęFundacji Twój Everest” Serce dla Seniora”.  Celem-przygotowanie upominków świątecznych dla osób starszych, samotnych, doświadczających niejednokrotnie ubóstwa ,trudności w zaspokojeniu swoich podstawowych potrzeb. Mamy nadzieję że taka  świąteczna paczka, wleje w ich serca trochę ciepła i radości.

W dniach od 08.11- 02.12.20 będziemy zbierać artykuły spożywcze ( o długim terminie przydatności) oraz chemiczne  , drobne świąteczne elementy dekoracyjne (świeczka, zawieszka na choinkę, lub wykonana z dzieckiem kartka świąteczna)

Artykuły chemiczne: płyn do mycianaczyń, płyn i proszek do prania , mleczko do czyszczenia, płyn do dezynfekcji, płyn do wc , szampon, żel pod prysznic, balsam do ciała, krem do rąk, pasta do zębów