• #CzytamBoToDobre

• CZYTAM # BO TO DOBREDzisiaj odwiedził nas Pan Maciej Kaczor, aktor Teatru Nowego w Zabrzu. W sposób iście teatralny, zabawny i bardzo ciekawy czytał dzieciom książki. To  kolejne wydarzenie w ramach promowania czytelnictwa w naszym Przedszkolu. Dziękujemy Teatr Nowy w Zabrzu i MBP im Jerzego Fusieckiego za współpracę .

• Serce dla seniora

SERCE DLA SENIORA

Tradycją naszego przedszkola stało się pomaganie słabszym, samotnym, potrzebującym. Dlatego i w tym roku dołączamy do akcji

Fundacji Twój Everest „Serce dla Seniora”

W dniach od 15.11.23- 01.12.23 zbieramy niżej wymienione artykuły, które przekażemy fundacji a ona w formie paczek dostarczy je tym najstarszym mieszkańcom Zabrza, którzy ich najbardziej potrzebują.

Zbieramy trwałą żywność: ryż, makarony, kaszę, cukier, konserwy mięsne i rybne, pasztety w puszkach, kawę, herbatę, zupy w proszku, gotowe dania obiadowe ( np. barszcz w kartonie) olej , słodycze, dżemy

Pamiętajmy, w pomaganiu nie ma małych rzeczy! Każda torebka makaronu, butelka oleju, słoik dżemu jest WAŻNA!!!