• FESTYN 6 czerwca

• ZAPRASZAMY wszystkie przedszkolaki z rodzicami na DZIEŃ RODZINY pod hasłem

„RADOŚNI RODZICE, OPTYMISTYCZNE DZIECI”

we wtorek 6 czerwca od godziny 1500  do ogrodu przedszkolnego

Przygotowano wiele atrakcji  :

•  WYSTĘPY DZIECI
            • malowanie twarzy
            • Zjeżdżalnia dmuchana
            • wspólne zabawy przy muzyce z instruktorką ZUMBY
            • Dla dzieci będzie możliwość przejażdżki kucykiem
            • Zwody sportowe z nagrodąOpis: Znalezione obrazy dla zapytania festyn rodzinny na działkach obrazek
            • Wszystkich obecnych zapraszamy na: kawę, herbatę i ciasto, kiełbaskę z grilla.

Podczas festynu będą rozdane główne nagrody laureatom konkursów w tym Mistrz Ekologii i inne

• Dzień Otwarty Przedszkola-2.06.23.r.

• W dniu 2.06 o godz. 9:30 chcemy pokazać Państwu naszą placówkę, do której od 1.09 będzie uczęszczało Wasze dziecko - od 9.30 do 10.30 możecie pobyć chwilę razem z Nami. Bardzo serdecznie zapraszamy czywiście z dzieckiem.

• Dyżur wakacyjny

• Przypominamy rodzicom pracującym, że do 31.05 należy  zapisać dziecko na dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu. Druk zgłoszenia pobieramy w sekretariacie.