• Mikołaj w Przedszkolu

• Drodzy Rodzice,

6 grudnia obchodzimy w Przedszkolu Dzień św. Mikołaja. Z okazji tego dnia zawita do nas Mikołaj.

Harmonogram spotkań :

8:30 Słoneczka

8:50 Krasnale

9:10 Żabki

9:30 Zajączki

9:50 Biedronki

13:00 Motyle

Prosimy o odświętne ubranie dzieci.

• Serce dla seniora

• „Serce dla Seniora”

W tym roku  pragniemy przygotować świąteczne paczki dla zabrzańskich seniorów , włączając się w akcję Fundacji Twój Everest ” Serce dla Seniora”.                                                                                             Celem- przygotowanie upominków świątecznych dla osób starszych, samotnych, doświadczających niejednokrotnie ubóstwa ,trudności w zaspokojeniu swoich podstawowych potrzeb. Mamy nadzieję że taka  świąteczna paczka, wleje w ich serca trochę ciepła i radości.

W dniach od 14.11- 01.12.22 będziemy zbierać artykuły spożywcze ( o długim terminie przydatności) oraz chemiczne

Artykuły chemiczne: płyn do mycia naczyń, płyn i proszek do prania , mleczko do czyszczenia, płyn do dezynfekcji, płyn do wc , szampon, żel pod prysznic, balsam do ciała, krem do rąk, pasta do zębów